Castiga viata.

Lytess

lauris

Lytess  Data postarii:  01-11-2007 1:01AM
A folosit cineva ciorapii din aceasta gama Lytess?Ce parere v-au lasat?
adriana.adi702

Re: Lytess  Data postarii:  02-11-2007 2:02AM
Salut.
Eu am folosit colanti Lytess pt celilita ( sunt albi ) si colanti pt modelare. Pentru mine au fost foarte buni, pe 1 sept am inceput sa ii port ( marimeaL/XL), am luat si fitomagra, mai putina mancare, si pana acum am slabit 14kg,fara nici un pic de gimnastica pt. ca nu am timp. Cam pe 20 oct am cumparat alta pereche alba marimea S/M, pt. ca cealalata mi-a ramas mare.
Ca sa intelegi aveam celulita de se vedea prin blugi , trebuia sa port mereu un tricou mai lung, acum port bluze pana la mijloc. Imi pare rau ca nu am facut poze la inceput.
Poti sa iei cu toata increderea.
Mai au si o bustiera foarte buna care iti face pieptul foarte frumos.
adriana.adi702

Re: Lytess  Data postarii:  02-11-2007 3:00AM
Am uitat ceva foarte important, sotul meu nu stia de acesti colanti, si intr-o zi imi spune ,, Ce picioare frumoase ai, sunt catifelate ", atunci mi-am dat seama ca sunt foarte buni colantii.
oana_popa

Re: Lytess  Data postarii:  02-11-2007 6:02PM
Buna!
Am citit comentarii legate de colantii Lytess si am ramas fara cuvinte.....chiar sunt atat de buni?!
Eu am nascut acum 9 luni prin cezariana si am ramas cu 9 kg, tare mult imi doresc sa dau jos macar 5 kg dar nu am timp sa fac sport din cauza copilului si am facut si celulita.
Am sa incerc si eu colantii acestia...sunt tare curioasa daca da rezultate si la mine.
ioana

Re: Lytess  Data postarii:  01-11-2008 11:01PM
buna ziua, as vrea sa intreb dc acesti colanti pot fi folositi si pe perioada alptarii?si sunt mai multe tipuri?care sunt cei mai buni?multumesc

» Posteaza mesaj in aceasta discutie
  Doresc sa fiu instiintat cand sunt postate mesaje noi in acest subiect click aici.