Castiga viata.

Vichy?

Pagini:    1   2   +
Elen@

Vichy?  Data postarii:  02-11-2006 6:00PM
Pe unde ma uitam vedeam doar reclama la gama de cosmetice Vichy...Iar intr-o zi am indraznit sa-mi cumpar toata gama, chiar daca era scumpa....Multe prietene m-au sfatuit sa nu-mi arunc banii pe fereastra...M-am gandit la acel moment ca oricum, ca doar un lifting m-ar fi ajutat, asa ca mi-am luat Vichy...M-a ajutat mult aceasta atitudine a mea...Tenul meu nu mai este tern...Dispozitia mea s-a schimbat mult din cauza infatisarii mele...Voi cum va simtiti doamnelor dupa un refresh? Sincer?Laughing
miki_mouse

Re: Vichy?  Data postarii:  02-12-2007 5:01AM
produsele Vichy sunt intr-adevar bune. am crema de noapte si gel de curatare a fetei. si sunf f multumita de ele.chiar isi merita banii.desi,sincer,nu mi-i se par foarte scumpe.va mai recomand si produsele de la Avenue.Sunt exceptionale!Wink
Laura

Re: Vichy?  Data postarii:  02-12-2007 7:00AM
Buna,

Vreau si eu sa spun ca produsele Vichy sunt intr-adevar miraculoase. Le folosesc impreuna cu Apa termala Avene care face minuni pentru tenul sensibil.

Folositi-le in continuare cu incredere.

O zi buna!
Mesaj modificat de autor pe 31.01.2008
mary.kio

Re: Vichy?  Data postarii:  03-12-2007 4:00AM
FOLOSESC SI EU PRODUSELE VICHY,FONDUL DE TEN SI DEMACHIANTUL 3 IN 1,SI SUNT F INCANTATA.DE ASEMENEA VA RECOMAND SA FOLOSITI SI PRODUSELE DIN GAMA -LA ROCHE POSAY-SUNT EXTRAORDINARE!!!Exclamation
lavi

Re: Vichy?  Data postarii:  04-12-2007 4:01AM
Am oscilat intre Vichy si Roc, pana la urma am ales Roc, am demachiant si lotiune tonica de la ei; sunt foarte bune.
Mesaj modificat de autor pe 4.04.2008
denelysee

Re: Vichy?  Data postarii:  07-12-2007 5:01PM
Vichy , La Roche Posay, Avene , Ivatherm sunt numai cateva exemple din gamele "dematologice" intrucat folosesc apa termala, un element esential in tratarea anumitor afectiuni.
In plus...toate aceste game nu le gasim la orice magazin, dreptul lor fiind rezevat numai in farmacii ,lucru care denota calitatea produselor!
Eu recomand si folosesc CU INCREDERE aceste game!!!!
carrie

Re: Vichy?  Data postarii:  31-10-2007 10:02AM
Eu sant pro Vichy si La Roche posay ,super produse dermatocosmetice.Le recomand cu caldura...pacat pentru cine cumpara creme sau produse care nu au un feedback bun....mai cunosc oameni care cumpara produse doar pentru ca au vazut reclame frumoase si au crezut promisiunile desarte ref.produselor respective.
dido

Re: Vichy?  Data postarii:  31-10-2007 4:00PM
buna ,
folosesc cremele normaderm si sunt ffff multumita ...atit de multumita incit am inceput usor usor sa renunt la fondul de ten pe care il foloseam special sa ascund imperfectiunile tenului meu ...acum sunt in cautarea unui fond de ten special pt ten sensibil ..as vrea tot de la vichy ...dar nu prea gasesc ..ma poate ajuta cineva ?? unde as putea gasi mai multe produse vichy ??
mersi
pup
nyko

Re: Vichy?  Data postarii:  02-11-2007 3:01AM
Am si yo o intrebare.Ce produse sa folosesc pt pete pe fatza?Am avut cosuri si akm nu mai am dekt nijte puncte negre si pete.Am auzit ca produsele de la Vichy sunt bune.Dar ce produse sa folosesc?Sad Astept parerile voastreRazz.
Grigoras Diana

Re: Vichy?  Data postarii:  02-11-2007 9:01AM
Eu mi-am cumparat o crema hidratanta de la Avene pt ten sensibil si sunt f. multumita de ea.Acum vreau sa-mi cumpar Normadern de la Vichy. Ce stiti despre aceasta crema?

» Posteaza mesaj in aceasta discutie
  Doresc sa fiu instiintat cand sunt postate mesaje noi in acest subiect click aici.

Pagini:    1   2   +